GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valiliğimiz, GBB'miz ve Müdürlüğümüz İş Birliği ile Gerçekleştirilen Deneme Sınavı Öncesinde YKS Öğrencileri ile Buluşma
Valimiz Sayın Kemal Çeber, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin, Şahinbey Kaymakamımız Sayın Mehmet Emin Taşçı, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Celâl Özcan ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe; Valiliğimiz, Gaziantep Büyükşehir Belediyemiz ve Müdürlüğümüz iş birliği ile gerçekleştirilen deneme sınavı öncesinde YKS öğrencileri ile buluştular. Gülşen Batar Anadolu Lisesi