GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temassız Oyunlar Eğitimi ve Temassız Oyunlar Şenliği Düzenlendi

Temassız Oyunlar Eğitimi ve Temassız Oyunlar Şenliği Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Müdürlüğümüz iş birliğiyle Türkiye'de ilk defa Gaziantep'te düzenlendi.
Temassız Oyunlar Eğitimi ve Temassız Oyunlar Şenliği Düzenlendi

   Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Müdürlüğümüz iş birliğiyle ilimizdeki öğretmenler için Türkiye'de ilk defa  ''Temassız Oyunlar Eğitimi'' ve ''Temassız Oyunlar Şenliği''  düzenlendi.  Millî Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan '' Temassız Oyunlar '' kitabının yazarı Prof. Dr. Tolga Erdoğan koordinesinde gerçekleşen etkinliklere yeni dönemde öğrenciler için alternatif oyun yöntemleri öğrenmek isteyen çok sayıda öğretmenimiz katıldı. Beden eğitimi, okul öncesi ve sınıf öğretmeni toplam 557 öğretmenimiz dört gün süren eğitimden faydalanırken İl Müdürümüz Yasin Tepe, etkinliklerde öğretmenlerimizi yalnız bırakmadı. 

   Eğitimin son gününde Millî Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk'un canlı bağlantısı, Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin ve İl Müdürümüz Yasin Tepe'nin katılımlarıyla Masal Park'ta ''Temassız Oyun Şenliği'' gerçekleşti. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleşen şenlikte Büyükşehir Belediye Başkanımız ve İl Müdürümüz çocuklarla birlikte etkinliklere katıldı.

 

19-10-202019-10-202019-10-202019-10-2020

Pancarlı Mahallesi Ketayün Büyükbeşe Sokak No 8 Şehitkamil / GAZİANTEP - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.