GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Taşeron Başvuru Sonuçları

Taşeron Başvuru Sonuçları

24 Aralık 2017 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 127 ‘nci maddesi ve 01.01.2018 tarihli ve 30288 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Sözleşmeleri Kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi kadrolarına veya mahalli idare şirketlerinde işçi statüsüne geçirilmesine ilişkin 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin geçici 23 ve geçici 24 üncü maddelerinin uygulanmasına dair Usul ve Esasların belirlendiği Tebliğde belirtilen kriterler dahilinde yapılan sürekli veya geçici işçi kadrolarına geçiş talebine ilişkin başvuruları tespit komisyonumuzca incelenmiştir.

1 Ocak 2018 tarihli ve 30288 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan usul ve esasların 10. maddesinde belirtilen “ İnceleme neticesinde şartları taşıdığı ve taşımadığı tespit edilenlerin isimleri, çalıştıkları teşkilat ve/veya biriminde belirtilmesi suretiyle müracaat ettikleri birimlerce/idarece ilan (internet veya kurumca belirlenecek şekilde) edilir ve bunlar yükleniciye bildirilir. Bu şekilde yapılan ilan tebliğ yerine geçer. Başvuru sahiplerine ayrıca tebligat yapılmaz. ” hükmü uyarınca ilgili kişilere ayrıca tebligat  yapılmayacaktır.

Tespit komisyonumuzca başvurusu kabul edilerek sözlü sınava katılmaya hak kazananlar ile 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname kapsamına girmedikleri tespit edilenlerden başvuruları reddedilen ve başvurusu kabul edilmeyerek sınava girmeye hak kazanamayan kişilere ait listeler, usul ve esaslar doğrultusunda tespit komisyonumuzun almış olduğu karar gereği, ilçe milli eğitim müdürlüklerimizin ilan panolarına asılmak üzere 26.02.2018 günü ilçe milli eğitim müdürlüklerimize gönderilmiştir.

Sözlü Sınava girme hakkı elde edemeyenlerin, ilan tarihinden itibaren 3 gün içerisinde (26.02.2018 - 01.03.2018 tarihleri arasında mesai bitimi 17:00’a kadar) Tespit Komisyonuna iletilmek üzere, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları (Personel Atama) Şubesine yazılı olarak müracaat etmeleri gerekmektedir. İtiraz edilmemesi halinde sınava girmeye hak kazananlara ait listeler kesinleşecektir.

Başvuru sahibi sınava katılmaya hak kazanan adaylar ile hak kazanamayan kişilere ilanen tebliğ olunur / duyurulur.

Pancarlı Mahallesi Ketayün Büyükbeşe Sokak No 8 Şehitkamil / GAZİANTEP - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.