GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sözleşmeli Personel Fizyoterapist ile Sözleşmeli Destek Personeli (Aşçı, Aşçı Yardımcısı) Tercih Sıra Sonuç Listesi.

Sözleşmeli Personel Fizyoterapist ile Sözleşmeli Destek Personeli (Aşçı, Aşçı Yardımcısı) Tercih Sıra Sonuç Listesi.

 1)  Bu sayfada ilan edilen Sözleşmeli Fizyoterapist, Aşçı ve Aşçı Yardımcısı yerleştirme sonuçları, Valilik Onayı 'ndan sonra resmi nitelik kazanacaktır.

2)  Yerleştirmesi yapılanlar, Valilik Onayından sonra görevlerine başlatılacaktır. Adaylara ayrıca tebligat gönderilmeyecektir.

3)  Valilik Onayı çıktığında ise sitemizde yeniden duyuru yapılacaktır.

 

4)  Yerleştirmeler, Milli Eğitim Bakanlığına Sözleşmeli Fizyoterapist ve Detek Personeli (aşçı ve Aşçı Yardımcısı) İstihdamına İlişkin Duyuru'da belirtilen yerleştirme işlemlerine esas olan öncelik sırasına (1. Liasans Alan Mezunu, 2.Önlisans Alan Mezunu, 3.Ortaöğretim Alan Mezunu, 4. Lisans Sertifikalı Başvuru, 5. Önlisans Sertifikalı Başvuru, 6.Ortaöğretim Sertifikalı Başvuru) göre her adayın yerleştirldiği öğrenim düzeyindeki Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puan üstünlüğü dikkate alınmak suretiyle yapılmıştır.

 

 

NOT: Ekli listede görev yeri belirlenen personelden karşılıklı yer değişikliği (Becayiş) yapmak isteyenlerin 05/01/2022 Çarşamba günü mesai bitimine (17:00) kadar Müdürlüğümüze birlikte dilekçe vermeleri halinde değerlendirmeye alınabilecektir.

Sonuçlar İçin Tıklayınız.

Pancarlı Mahallesi Ketayün Büyükbeşe Sokak No 8 Şehitkamil / GAZİANTEP - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.