GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şimdi Hayallerimi Boyama Zamanı Projesi
![Şimdi Hayallerimi Boyama Zamanı Projesi](/meb_iys_dosyalar/2023_12/12162608_31a.jpg)
ONLAR, BİRER SANATSEVER!
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe ve İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Tiryakioğlu, İl MEM Strateji Geliştirme Hizmetleri Birimi/ Şimdi Hayallerimi Boyama Zamanı projesi kapsamında organize edilen görsel sanatlar yarışmasında dereceye giren öğrencilerle bir araya geldi. Başarılarından ötürü öğrencilerimizi tebrik ederiz.
GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ