GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehitkâmil Belediye Başkanı Sn. Rıdvan Fadıloğlu, protokol üyeler ile Şehitkâmil Belediyesinin 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Ortaokul ve Lise Okul Birincilerine Bilgisayar Dağıtım Töreni'nde
![Şehitkâmil Belediye Başkanı Sn. Rıdvan Fadıloğlu, protokol üyeler ile Şehitkâmil Belediyesinin 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Ortaokul ve Lise Okul Birincilerine Bilgisayar Dağıtım Töreni'nde](/meb_iys_dosyalar/2023_07/05121441_FzJBix9WAAEgNoi.jpg)
Şehitkâmil Belediye Başkanı Sn. Rıdvan Fadıloğlu, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe ve Şehitkâmil İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı Şehitkâmil Belediyesinin 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Ortaokul ve Lise Okul Birincilerine Bilgisayar Dağıtım Töreni'ne katıldılar. ŞKM