GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEHİTKÂMİL BELEDİYE BAŞKANI SAYIN RIDVAN FADILOĞLU’NDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

  Şehitkâmil Belediye Başkanı  Sayın Rıdvan FADILOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  
ŞEHİTKÂMİL BELEDİYE BAŞKANI  SAYIN RIDVAN FADILOĞLU’NDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

 

Şehitkâmil Belediye Başkanı  Sayın Rıdvan FADILOĞLU, Başkan Yardımcıları Sayın Murat ÖZGÜLER ve Hayri ÖZKEÇECİ ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüzü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Gaziantep’te eğitim konusunda yapılacak çalışmalarda İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte bundan sonra da çalışmaya devam edeceklerini dile getiren Şehitkâmil Belediye Başkanı  Sayın Rıdvan FADILOĞLU, eğitim çalışmalarında  üzerlerine düşen her şeyi yapmaya hazır olduklarını dile getirdi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE Gaziantep için eğitimde en iyisini gerçekleştirmek için çalıştıklarını, eğitim çalışmalarında belediyelerimizin vermiş oldukları desteğin kendileri için çok önemli olduğunu dile getirdi.

 

             İl Milli Eğitim Müdürümüz , Sayın Başkan ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

20-05-201620-05-2016

 

İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil/GAZİANTEP - 0342 231 10 58 - 0342 230 80 02 - 0342 231 33 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.