Sayın Yusuf Tüfekçi´ye Müdürlüğümüzde Göstermiş Olduğu Gayret, Hizmet ve Çalışmalardan Dolayı Teşekkür Eder, Yeni Görevinde Başarılar Dileriz.
![Sayın Yusuf Tüfekçi´ye Müdürlüğümüzde Göstermiş Olduğu Gayret, Hizmet ve Çalışmalardan Dolayı Teşekkür Eder, Yeni Görevinde Başarılar Dileriz.](/meb_iys_dosyalar/2018_03/22170337_29541808_229028041008094_2120101328817487872_o.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Yusuf TÜFEKÇİ ´nin Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanması münasebetiyle Müdürlüğümüzce bir organizasyon tertiplendi. Organizasyona İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE , İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz, Şube Müdürlerimiz ve birimlerimizde görev yapan mesai arkadaşlarımız ve aileleri katıldılar.
Sayın Yusuf Tüfekçi´ye müdürlüğümüzde göstermiş olduğu gayret, hizmet ve çalışmalardan dolayı teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dileriz.