GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sanayicilerle Meslek Liselilerin Buluşması Programı
![Sanayicilerle Meslek Liselilerin Buluşması Programı](/meb_iys_dosyalar/2024_02/16133343_107a.jpg)
Valimiz Sayın Kemal Çeber, GSO Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe; Valiliğimiz, Müdürlüğümüz ve GSO iş birliği ile gerçekleşen Sanayicilerle Meslek Liselilerin Buluşması Programı'nda öğrenci ve velilerimizle bir araya geldiler. Ali Topçuoğlu Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi