GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sağlıklı Nesil, Sağlıklı Gelecek Yetenek Yarışması İl Ödül Töreni
![Sağlıklı Nesil, Sağlıklı Gelecek Yetenek Yarışması İl Ödül Töreni](/meb_iys_dosyalar/2024_04/02143003_156a.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı Prof. Dr. Haluk Şen; MEB&Yeşilay iş birliği ile organize edilen Sağlıklı Nesil, Sağlıklı Gelecek Yetenek Yarışması İl Ödül Töreni'nde edebî ve görsel kategorilerde 1. olan öğrencilerle buluştular.GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ