GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ŞAHİNBEY´DEN ÖMER HALİS DEMİR´E KAHRAMANLIK DESTANI" PROJESİ HAYATA GEÇİRİLDİ

"ŞAHİNBEY´DEN ÖMER HALİS DEMİR´E KAHRAMANLIK DESTANI" PROJESİ HAYATA GEÇİRİLDİ

15 Temmuz Milli İradesiyle ilgili öğrencilerimizi ve tüm halkımızı motive etmek, vatan olgusunu okullarımızda  yeşertmek, Gaziantep halkının memleket ve yurt sevgisinin ne kadar büyük olduğunu bir kez daha hatırlatmak, vatan topraklarının dahili ve harici düşmanlardan nasıl kurtulduğunu, kurtarıldığını anlamak, anlatmak, vatan sevgisini yeni nesillere aşılamak, öğrencilerimizin vatan sevgisini öne çıkararak  bu topraklar için gözü kapalı  canlarını feda etmiş olan kahramanlarımızı tanımak, tanıtmak ve anlamak amacıyla Müdürlüğümüz ile Kent konseyi arasında protokol imzalanmıştır. Bu kapsamda Müdürlüğümüze bağlı okullarda resim, şiir ve öykü yarışması düzenlenecektir. Eserler proje sonunda kitap haline getirilecek ve dereceye giren eserler ödüllendirilecektir. 

Yarışmayla ilgili Yönerge ve Şartname Ek´te sunulmuştur.

 

Yönerge ve Şartname için TIKLAYINIZ...

06-12-2016

İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil/GAZİANTEP - 0342 231 10 58 - 0342 230 80 02 - 0342 231 33 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.