GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ÖZELLİKLE KIZ ÇOCUKLARININ OKULA DEVAMININ ARTIRILMASI PROJESİ" İL YÜRÜTME KURULUNDAN ZİYARET.

"ÖZELLİKLE KIZ ÇOCUKLARININ OKULA DEVAMININ ARTIRILMASI PROJESİ" İL YÜRÜTME KURULUNDAN ZİYARET.

 

Milli Eğitim Bakanlı tarafından yürütülen “ Özellikle Kız Çocuklarının Okula Devam Oranlarının Artırılması Projesi” İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Necip KAFADAR, İl Yürütme Kurulu Üyeleri F. Mehtap ÖZDEMİR,  İlker KUSAV ve Proje Bölge Koordinatörü Mehtap TANRIVERDİ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE’yi makamında ziyaret ederek projenin eğitimleri ve süreci hakkında  İl Milli Eğitim Müdürümüze bilgiler verdiler.

 

Ziyarette; ilimizde iki haftadır eğitimlerin devam eden seminerlere, ilimizde diğer illere oranla yoğun bir katılım ve ilgi olduğu ifade edildi. İl ziyaret ekipleri eğitimini tamamladıktan sonra ev ziyaretlerine başlayacağı ve bu sayede ilimizde okullaşmayan kız çocuklarının eğitime kazandırılacağı belirtildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE ise bu projeyi çok önemli ve faydalı bulduğunu ifade ederek, İl yürütme kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı  teşekkür etti ve projede görev alan herkese çalışmalarında başarılar diledi.

04-01-201704-01-2017

 

 

İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil/GAZİANTEP - 0342 231 10 58 - 0342 230 80 02 - 0342 231 33 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.