GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Okul Öncesi Öğretmenlerimize Yönelik Düşünme Becerileri Eğitimi" İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE ´nin Katıldığı Program İle Başladı.

"Okul Öncesi Öğretmenlerimize Yönelik Düşünme Becerileri Eğitimi" İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE ´nin Katıldığı Program İle Başladı.

Müdürlüğümüzce yürütülen, öğretmenlerimize yeni düşünme ve uygulama teknikleri sunan, bu alanda ilk olma özelliğini taşıyan "Okul Öncesi Öğretmenlerimize Yönelik Düşünme Becerileri Eğitimi" Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE ´nin açılış konuşmaları ile başladı.

İl Müdürümüz konuşmalarında: ´´ Değerli Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanım, çalışma arkadaşlarım, ülkemizin birçok şehrinden Gazişehrimize gelen çok kıymetli meslektaşlarım; sekiz gün boyunca sürecek olan bu eğitimin şehrimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hayırlar getirmesini diliyorum. Dünyanın bilim ve teknolojik alanlarda çok hızlı bir değişim yaşadığı şu günlerde bu tür eğitimleri oldukça önemsediğimizi belirtmek isterim. Biz eğitimcilerin en büyük amaçlarından biri öğrencilerimize eğitim süreci içerisinde kazandıracağımız donanım ve niteliklerle zamanın, bilimin ve teknolojinin hızlı akışına ayak uydurabilmelerini sağlamaktır. Bu amacı en iyi şekilde yerine getirebildiğimiz zaman dünya ile rekabet konusunda söz sahibi olabilecek nitelikli bireyler yetiştirmiş olacağız. Unutmayalım ki bizler kadim bir medeniyetin mensuplarıyız ve özüne, kültürüne bağlı yeni nesiller yetiştirirken bu medeniyeti daha ileriye taşıyacak bireyleri yetiştirmek zorundayız. Bu nedenden dolayı bu tür eğitimleri önemli bir fırsat olarak görüyoruz ve değerlendiriyoruz. Değerli Meslektaşlarım, Okul Öncesi Öğretmenlerimize Yönelik Düşünme Becerileri Eğitiminin en verimli şekilde sürmesini temenni ediyorum.´´ dediler.

 

03-09-201803-09-201803-09-201803-09-201803-09-201803-09-201803-09-2018

Pancarlı Mahallesi 58007 Nolu Sokak No8 Şehitkamil / Gaziantep - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.