GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaöğretim Genel Müdürü Olarak Atanan İl Müdürümüz Cengiz Mete, Bir Veda Mesajı Yayımladılar.

Ortaöğretim Genel Müdürü Olarak Atanan İl Müdürümüz Cengiz Mete, Bir Veda Mesajı Yayımladılar.

Saygıdeğer Hemşerilerim ve Sevgili Meslektaşlarım;

22 Mart 2016 tarihinden itibaren İl Milli Eğitim Müdürü olarak çalışmaktan büyük mutluluk ve onur duyduğum Gazişehirden,  tarafıma tevdi edilen Ortaöğretim Genel Müdürlüğü görevi dolayısıyla ayrılmış bulunmaktayım.

Gazişehirde,  yaklaşık dört yıl boyunca ilk günkü görev heyecanı ile çalışmanın verdiği mutluluk ve haz tarif edilemez. Bu Gazi ve güzel şehre hizmet ederken verdikleri destek ile beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan Adalet Bakanımıza ve Milletvekillerimize, Valilerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, İlçe Belediye Başkanlarımıza, hayırseverlerimize, kamu kurum ve kuruluşlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, tüm oda ve birliklerimize, basın mensuplarımıza,  okul yöneticilerimize, okul aile birliklerimize, kıymetli öğretmenlerimize ve çalışma arkadaşlarıma, veda etme imkanı bulamadığım tüm değerli dostlarıma teşekkür ederim. Ayrıca şahsım için gerçekleştirilen ve bu şehir halkının ne kadar sıcak, samimi ve içten olduğunu bir kez daha ortaya koyan veda ve uğurlama merasimleri için bir kez daha teşekkür ettiğimi belirtmek isterim.

Makamların gelip geçici olduğunu, önemli olanın gök kubbede hoş bir seda bırakabilmek olduğunu bilerek ve düşünerek hizmet ettiğim şehrimize helallik dileği ile arz-ı veda ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

                                                                                                       Cengiz METE

22-12-2019

Pancarlı Mahallesi Ketayün Büyükbeşe Sokak No 8 Şehitkamil / GAZİANTEP - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.