GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okullar Arası Kros İl Birinciliği Yarışması Yapıldı.
![Okullar Arası Kros İl Birinciliği Yarışması Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2018_01/04145816_IMG_8576.jpg)
Müdürlüğümüz ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği 2017-2018 sezonu okullar arası kros il birinciliği yarışması 350 öğrencimizin katılımı ile gerçekleştirildi.
Yarışmanın ödül törenine katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Mete , yarışmaya katılan bütün öğrencilere teşekkür ederek, dereceye giren öğrencilerimize madalya ve kupalarını takdim ettiler.