GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Nurdağı Kaymakamı Sayın Sinan Korkmaz, Vali Yardımcısı Sayın Kübra Baka Kılıç, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, İl Müdür Yardımcımız Halit Ateş ve yöneticilerimiz, eğitim-öğretim sürecine ilişkin değerlendirme toplantısı yaptılar.
![Nurdağı Kaymakamı Sayın Sinan Korkmaz, Vali Yardımcısı Sayın Kübra Baka Kılıç, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, İl Müdür Yardımcımız Halit Ateş ve yöneticilerimiz, eğitim-öğretim sürecine ilişkin değerlendirme toplantısı yaptılar.](/meb_iys_dosyalar/2023_05/03113246_Fue-9BDWcAEuH9X.jpg)
Nurdağı Kaymakamı Sayın Sinan Korkmaz, Vali Yardımcısı Sayın Kübra Baka Kılıç, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, İl Müdür Yardımcımız Halit Ateş ve yöneticilerimiz, eğitim-öğretim sürecine ilişkin değerlendirme toplantısı yaptılar.
![03-05-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_05/k_03113246_Fue-9BDWcAEuH9X.jpg)
![03-05-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_05/k_03113311_Fue-9BKXoAIXJap.jpg)