GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüzce Tüm Okullarımızda Yürütülen Eğitim Projelerinin Ödül Töreni Gerçekleştirildi.
![Müdürlüğümüzce Tüm Okullarımızda Yürütülen Eğitim Projelerinin Ödül Töreni Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2018_10/19100547_44347576_347695552474675_9146526018138275840_o.jpg)
Müdürlüğümüzce tüm okullarımızda yürütülen Sosyal Okul, Eba Fatihi Okullar, Gözüm Kulağım Eba, eTwinning Projelerinin ödül töreni İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE ´nin katılımı ile gerçekleştirildi. Eğitim projelerimize çalışmaları ile destek veren bütün okullarımıza teşekkür ediyor, ödül almaya hak kazanan tüm okullarımızı tebrik ediyoruz.