GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüz, Şehitkâmil Belediyesi ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen "25 Aralık Kurtuluş Kupası Spor Etkinlikleri Ödül Töreni
![Müdürlüğümüz, Şehitkâmil Belediyesi ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen](/meb_iys_dosyalar/2022_12/23145215_7c.jpg)
Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılı anısına İl Müdürümüz Yasin Tepe; Müdürlüğümüz, Şehitkâmil Belediyesi ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen "25 Aralık Kurtuluş Kupası Spor Etkinlikleri Ödül Töreni" ne katıldı.