GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI KPSS-2024/3 TERCİH SONUCU İSTİHDAM EDİLECEK - HEMŞİRE ve BÜRO PERSONELİ POZİSYONLARINA ATAMA BAŞVURUSU

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI KPSS-2024/3 TERCİH SONUCU İSTİHDAM EDİLECEK - HEMŞİRE ve BÜRO PERSONELİ POZİSYONLARINA ATAMA BAŞVURUSU

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI KPSS-2024/3 TERCİH SONUCU

İSTİHDAM EDİLECEK - HEMŞİRE ve BÜRO PERSONELİ POZİSYONLARINA ATAMA BAŞVURUSU

 

Bakanlığımızın merkez ve taşra teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası kapsamında istihdam edilmek üzere, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 2 nci maddesinin birinci fıkrasının (b) bendine göre sözleşmeli hemşire ve büro personeli pozisyonlarında 07.02.2024 tarihinde yapılan yerleştirme işlemi ile ilimize yerleştirilmeleri yapılan adaylara ilişkin listeler Bakanlığımızca gönderilmiştir.

Buna göre, ilimize yerleştirilmeleri yapılanlardan; Bakanlığımız yazıları ile belirtilen açıklama dikkate alınarak durumu uygun olanların ibraz etmiş oldukları belgelerinin teyidi Müdürlüğümüzce yapıldıktan sonra görev yerleri belirlenerek hizmet sözleşmelerinin imzalanması; aranılan nitelikler yönüyle göreve başlaması uygun görülmeyenler göreve başlatılmayacaktır.

Söz konusu kadrolara başvuru ve atama şartlarını taşıyan adayların başvuruları 12 Şubat 2024 gününden 29 Şubat 2024 Perşembe günü mesai bitimi 17:00 'a kadar Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Şubesi (Personel Atama Birimi) (Pancarlı Mahallesi Ketayün Büyükbeşe Sokak No:8 Şehitkamil / Gaziantep) (https://gaziantep.meb.gov.tr/www/iletisim.php) adresine şahsen getirmeleri veya posta/kargo, e-posta (personel27@meb.gov.tr) yolu ile göndermeleri gerekmektedir.

Atama sonuçları, adayların evraklarının teslim alınması ve belgelerinin ilgili kurumlarca teyid edilmesine müteakip Müdürlüğümüz internet sitesi, https://gaziantep.meb.gov.tr/ üzerinden ilan edilecek olup, atamaları Müdürlüğümüzce kendilerine tebliğ edilenler, tebliğ tarihini izleyen 15 gün içinde göreve başlamak üzere Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğüne başvuruda bulunacaktır. 

 

İSTENEN BELGELER

1.      Nüfus cüzdanı fotokopisi (2 sayfa)

2.      Vesikalık Fotoğraf (Son altı ay içinde çekilmiş - Biyometrik) (4 adet)

3.      Diploma aslı veya e-Devlet üzerinden alınacak BARKODLU mezuniyet belgesi (aslı ile birlikte fotokopisi) (adaylar başvuru tarihinin son günü olan 25.01.2024 tarihi itibari ile başvuruda bulunduğu eğitim düzeyi ve alanında mezun durumda olmaları gerekmektedir.)

4.     1. Yerleşim Yeri Belgesi (İkametgâh ilmühaberi) (e-Devlet üzerinden alınabilir)

5.     2. Askerlik ile ilişiğinin olmadığına dair belge (erkekler için) (e-Devlet üzerinden alınabilir)

6.     3. 2024/3 Milli Eğitim Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuç belgesi.

7.     4.2022 KPSS (B) grubu sonuç belgesi (e-Devlet üzerinden alınabilir)

8.     5.Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor almadığına dair BARKODLU belge. (e-Devlet üzerinden alınabilir)

9.     6.Herhangi bir yerde sigortalı olarak çalışmış olduğu sürelere ait SGK Hizmet Dökümü ve çalıştığı işyerlerinin isimlerinin belirtildiği BARKODLU belge (e-Devlet üzerinden alınabilir).

10    7.Adli Sicil Kaydı (Sabıka Kaydı) (Güncel Tarihli ? Devlet Memuriyeti için belirtilmesi) (e-Devlet üzerinden alınabilir)

11    8.Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığının bulunmadığına dair sağlık raporu.

12    9.Mal Bildirimi için tıklayınız... 

13   10.Atama Başvuru ve Tercih Formu (Dilekçe) (Müdürlüğümüzden alınacaktır.)

14  11.Halen Askerlik Hizmetini Yapmakta olanlar için (Adaylardan askerlik hizmetini ifa edenler yada edecek olanlar, Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar'ın " Yeniden Hizmete Alınma" başlıklı Ek-1 maddesi hükmü çerçevesinde görev yapacakları/yaptıkları kurumuna yazılı talepte bulunmaları hâlinde pozisyonları saklı tutulması için.) DİLEKÇE için tıklayınız...

15    12.Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi için tıklayınız...

 

 Evrak teslim etme üst yazısı için tıklayınız...

 

İstenen evraklar tebligat yazısı için tıklayınız...

 

 

İletişim:

İnsan Kaynakları Şubesi (Personel Atama Birimi)

(Pancarlı Mahallesi Ketayün Büyükbeşe Sokak No8

Şehitkamil / Gaziantep)

https://gaziantep.meb.gov.tr/www/iletisim.php

Telefon: 0 (342) 280 27 88 ? 280 27 57

 

Pancarlı Mahallesi Ketayün Büyükbeşe Sokak No 8 Şehitkamil / GAZİANTEP - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.