Mesleki Eğitimle Yol Alın!
![Mesleki Eğitimle Yol Alın!](/meb_iys_dosyalar/2024_05/06094003_calismayuzeyi1.jpg)
Çocuklarınızın geleceği sizinle şekilleniyor! Onların kariyer yolculuğuna destek olmak ve renk katmak için mesleki eğitimin gücünü keşfedin. Millî Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından Avrupa Birliği Mülteciler İçin Destek Programı (FRIT) finansal desteği ve KfW iş birliği ile yürütülen "Mesleki ve Teknik Eğitim Yoluyla Sosyal ve Ekonomik Uyum Projesi (SEUP)" kapsamında gerçekleştirilen Kariyer ve Mesleki Eğitim Günleri'nde çocuklarınızın geleceğine yatırım yapmanın önemini keşfedin. #ŞimdiMeslekiEğitimZamanı#ŞimdiİstihdamZamanı