GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mesleki Eğitim Yoluyla Sosyal ve Ekonomik Uyum Projesi (SEUP) Tanıtım Toplantısı
![Mesleki Eğitim Yoluyla Sosyal ve Ekonomik Uyum Projesi (SEUP) Tanıtım Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2021_11/12102408_FD5zGd1XoAAGqjG.jpg)
Mesleki Eğitim Yoluyla Sosyal ve Ekonomik Uyum Projesi (SEUP) Tanıtım Toplantısı İl Müdürümüz Yasin Tepe, proje yetkilileri ve yerel/ulusal basın mensuplarının katılımlarıyla AB, KFW ve MEB iş birliğinde hayata geçirilen "Mesleki Eğitim Yoluyla Sosyal ve Ekonomik Uyum Projesi (SEUP) Tanıtım Toplantısı" gerçekleştirildi.
![12-11-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_11/k_12102622_FD5zGd8WUAAtB93.jpg)
![12-11-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_11/k_12102621_FD5zGd6WUAwQN-6.jpg)
![12-11-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_11/k_12102625_FD5zGexWUAE-rwq.jpg)