GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü 2. Ulusal Özel Yetenekli Öğrencilerin Eğitiminde Psikolojik Danışma ve Rehberlik Hizmetleri Kongresi Kapanış Töreni
![MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü 2. Ulusal Özel Yetenekli Öğrencilerin Eğitiminde Psikolojik Danışma ve Rehberlik Hizmetleri Kongresi Kapanış Töreni](/meb_iys_dosyalar/2023_12/26093543_57b.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü 2. Ulusal Özel Yetenekli Öğrencilerin Eğitiminde Psikolojik Danışma ve Rehberlik Hizmetleri Kongresi Kapanış Töreni'ne katıldı. #EğitimŞehriGaziantep'in ev sahipliği ile gerçekleşen bu kıymetli toplantının hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.ŞAHİNBEY BELEDİYESİ BİLİM VE SANAT MERKEZİ