GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS'DE 2 TÜRKİYE 1.Sİ GAZİANTEP'TEN!

LGS'DE 2 TÜRKİYE 1.Sİ GAZİANTEP'TEN!

 

Liselere Giriş Sistemi Sınavı (LGS) sonuçları açıklandı. Sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından 36 farklı ilden 97 öğrenci, Türkiye birincisi çıktı. Gaziantepli 2 öğrenci de Türkiye birincileri arasında yer aldı

Liselere Giriş Sistemi Sınavı (LGS) sonuçlarının açıklanmasının ardından Gaziantep eğitim camiasında birincilik sevinci yaşandı. Şair Nabi Ortaokulu öğrencisi Hakan Şahin ve Özel Sedat Akdoğan Ortaokulu öğrencisi Mehmet Ertuğrul Kaya, sınavda 500 tam puan alarak Türkiye birincileri arasında yerini aldı

 

 

İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe,  yaptığı açıklamada, bu gururu Gazi Şehrimize yaşatan öğrencilerimiz Hakan Şahin'i ve Mehmet Ertuğrul Kaya'yı tebrik ediyorum. Öğrencilerimizin birinci olmasında emeği geçen okul idarecilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizin bu başarıda emekleri unutulmamalı.

Uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerimize Millî Eğitim Bakanlığımız, Valiliğimiz, Belediyelerimiz bir çok çalışma yaptı emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

 

Pancarlı Mahallesi Ketayün Büyükbeşe Sokak No 8 Şehitkamil / GAZİANTEP - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.