GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
LGS kapsamında gerçekleştirilen sınavda soruların tamamını doğru yanıtlayarak TÜRKİYE BİRİNCİSİ olan öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizi başarılarından ötürü tebrik ediyoruz
![LGS kapsamında gerçekleştirilen sınavda soruların tamamını doğru yanıtlayarak TÜRKİYE BİRİNCİSİ olan öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizi başarılarından ötürü tebrik ediyoruz](/meb_iys_dosyalar/2023_07/05163004_lgs_baYarY_tablosu_web.jpg)
LGS kapsamında gerçekleştirilen Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezî Sınav'da soruların tamamını doğru yanıtlayarak TÜRKİYE BİRİNCİSİ olan öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizi başarılarından ötürü tebrik ediyoruz.