GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KÜTÜPHANESİZ OKULUMUZ KALMADI
![KÜTÜPHANESİZ OKULUMUZ KALMADI](/meb_iys_dosyalar/2022_12/28112507_web_sayfasY_boyutu.jpg)
Okumadığımız gün zararda olduğumuzu bilerek çıktığımız bu yolda, önce okullarımızı kütüphanelerle süsledik, ardından iyileştirme ve zenginleştirme çalışmalarımızla .
olan kitap sayımızı
.
.
'ye çıkardık...
Bakanlığımızın desteğiyle, Valiliğimiz öncülüğünde, Büyükşehir Belediyemizin ve yerel belediyelerin de desteğiyle kütüphanelerimizi zenginleştirmeye, kitap sayımızı artırmaya devam ediyoruz... Kitap Sayımız:
.
.