Kurumumuzda Görevli Bayan Çalışanlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Müdürlüğümüzce Düzenlenen Etkinliklerle Kutlandı.
![Kurumumuzda Görevli Bayan Çalışanlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Müdürlüğümüzce Düzenlenen Etkinliklerle Kutlandı.](/meb_iys_dosyalar/2018_03/08142850_28616688_223626758214889_4278403441759039815_o.jpg)
Kurumumuzda görevli kadın çalışanlarımızın ‘’8 Mart Dünya Kadınlar Günü’’ müdürlüğümüzce düzenlenen etkinliklerle kutlandı.
İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz METE , 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla müdürlüğümüzde görevli kadın mesai arkadaşlarımız ile kahvaltıda bir araya geldiler. İl Müdürümüz, yaptıkları konuşmada kadınların bulundukları her alanda başarının kendisini gösterdiğini vurgulayarak, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladılar ve çalışanlarımıza gül ile hediye takdim ettiler.
Daha sonra 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Şahinbey Belediyemizin işbirliğinde düzenlenen gezi ile kadın çalışanlarımız, şehrimizde bulunan müzeleri, tarihi mekanları ve sosyal tesisleri ziyaret ettiler.