GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KONUKOĞLU AİLESİNDEN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK

KONUKOĞLU AİLESİNDEN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK

Şahinbey İlçemiz Yeşilkent Mahallesinde 32 derslikli 2 adet Uluslararası Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Spor Salonu yapımına ilişkin protokol Valiliğimizde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve SANKO Holding arasında imzalandı.
      
Valilik makamında düzenlenen protokol imza törenine Vali Ali Yerlikaya, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete, SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ve Sanayi Odası Başkanı Adil Sani Konukoğlu katıldı. 

 

Hayırsever Konukoğlu Ailesinin Gaziantep ve ülkemiz eğitimine çok önemli bir desteği olarak imzalanan protokolün hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Ali Yerlikaya, eğitime yapılan yatırımın hayırların en güzeli olduğunu ifade etti. Konukoğlu ailesine teşekkür eden Sayın Valimiz Ali Yerlikaya, ilimizdeki bütün hayırseverlere eğitime destek çağrısında bulundu.

 

Eğitim Öğretime yapılan yatırımın sadece bugünü değil geleceği de inşa ettiğini ve geleceğimizi şekillendirmek için eğitim öğretime yapılan desteğin artarak devam etmesi gerektiğini ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Cengiz Mete, Konukoğlu ailesine de eğitime yaptıkları bu katkıdan dolayı teşekkürlerini bildirdi.

 

SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ve Sanayi Odası Başkanı Adil Konukoğlu da başta Vali Ali Yerlikaya ve İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete olmak üzere emeği geçen bütün yetkililere teşekkür ederek eğitim-öğretime destek olmaya devam edeceklerini ifade ettiler. 

 

İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil/GAZİANTEP - 0342 231 10 58 - 0342 230 80 02 - 0342 231 33 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.