GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kariyer ve Mesleki Eğitim Günleri'ndeyiz.
![Kariyer ve Mesleki Eğitim Günleri'ndeyiz.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/09100715_38a.jpg)
Kariyer ve Mesleki Eğitim Günleri'ndeyiz.
Valimiz Sayın Kemal Çeber, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürümüz Sayın Ali Karagöz ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe mesleki ve teknik ortaöğretim kurumları ile özel sektör firmalarının açtığı stantları ziyaret ettiler.
Gaziantep Orta Doğu Fuar Merkezi
#ŞimdiMeslekiEğitimZamanı#ŞimdiİstihdamZamanı