GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAMUOYUNA DUYURU

KAMUOYUNA DUYURU

2021 Yılı Yönetici Görevlendirilmesi sürecinde münhal ilan edilen eğitim kurumları listesinden Şehitkamil/ Vali Muammer Güler İmam Hatip Ortaokulunun çıkarılmasına ilişkin sosyal medyada paylaşılan haberle ilgili olarak kamuoyu duyurusu yapılması gereği duyulmuştur.

 

2021 Yılı Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yeniden Yönetici Görevlendirme kapsamında ilimizde müdür, müdür başyardımcısı  ve müdür yardımcılığı boş bulunan eğitim kurumları ile yöneticilikte dört/sekiz yıllık görev süresini tamamlayan yöneticilerden boşalacak eğitim kurumlarının listesi 07/04/2021 tarihinde yayımlanmıştır. Bu süreçten sonra Müdürlüğümüze bağlı başka bir eğitim kurumunda hali hazırda görev yapan müdür hakkında yapılan inceleme-soruşturma raporunda idari yönden görev yeri değişikliği teklifi getirilmiştir. Şehitkamil/Vali Muammer Güler İmam Hatip Ortaokuluna hakkında idari teklif getirilen müdürün görevlendirilmesi yapılmıştır. İlgili okul müdürünün yer değişikliği sonucunda münhal duruma düşen diğer okul da listeye eklenmiştir.

 

Müdürlüğümüzce, adayların herhangi bir mağduriyete ve hak kaybına uğramaması için yapılan güncellemeler 01/06/2021 tarihinde duyurulmuştur. Halen devam eden 2021 Yılı Yönetici Görevlendirme süreci, Müdürlüğümüzce ilgili yönetmelik çerçevesinde yapılmaktadır.

Pancarlı Mahallesi Ketayün Büyükbeşe Sokak No 8 Şehitkamil / GAZİANTEP - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.