GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlimizde ´Eğitimde Öğrenci Gelişimini İzleme Ve Değerlendirme Sistemi Konulu Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.
![İlimizde ´Eğitimde Öğrenci Gelişimini İzleme Ve Değerlendirme Sistemi Konulu Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2017_12/13165315_0D7A0375.jpg)
Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün düzenlediği ‘’Eğitimde Öğrenci Gelişimini İzleme Ve Değerlendirme Sistemi’’ konulu bilgilendirme toplantısı; Daire Başkanı Sayın Mehmet Bölücek, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE ve okul yöneticilerimizin katılımı ile gerçekleşti.