GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Yasin Tepe'nin Yeni Yıl Kutlama Mesajı

İl Müdürümüz Yasin Tepe'nin Yeni Yıl Kutlama Mesajı

İl Müdürümüz Yasin Tepe'nin Yeni Yıl Kutlama Mesajı

Yaşam, elbette içinde güzellikleri taşıdığı gibi zorlukları da taşır. Önemli olan zorluklara nasıl göğüs gerdiğimizdir. Zorlu ama bizleri yıldıramayan, bazen hüzünlü ama çokça heyecanlı bir yılı daha geride bırakıyoruz.

İyi bilinir ki; en kıymetli çiçekler zorlu iklim şartlarında açmayı başarabilenlerdir. Bu güzel memleketin en güzel çiçekleri olarak çocuklarımızın, salgın şartlarında da eğitim aşkıyla çabalayacağından şüphemiz yoktu. Nitekim; salgın sürecinin her aşaması, çocuklarımızın, velilerimizin ve elbette müthiş bir emek gösteren öğretmenlerimizin çabalarıyla aşılabilmiş; tedbirli, sosyal mesafeli, yüz yüze eğitimin sevinci içinde, kaldığımız yerden devam edebilmemize zemin hazırlamıştır.

Bu yıl da en büyük dileğimiz, en başta; maskeli ve mesafeli olmak zorunda kalmadığımız, okul bahçelerinde, sokaklarda şen çocukların sarmaş dolaş oyunlar oynadığı sağlıklı günlere kavuşmaktır. Bizleri günümüzden daha ileriye taşıyan, yeni fikirler ve yeni umutlarla, çocuklarımız ve geleceğimiz için başarılar elde edeceğimiz güzel bir yıl olmasını diliyor; yeni yılın ülkemize, milletimize ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.

 

Yasin TEPE

     İl Millî Eğitim Müdürü

Pancarlı Mahallesi Ketayün Büyükbeşe Sokak No 8 Şehitkamil / GAZİANTEP - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.