GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Yasin Tepe'nin Eğitim Öğretim Açılış Mesajı.

İl Müdürümüz Yasin Tepe'nin Eğitim Öğretim Açılış Mesajı.

Sevgili öğrenciler, kıymetli meslektaşlarım, değerli veliler;

 

            2021-2022 eğitim öğretim yılı için eğitime gönül veren herkesle beraber tarifi imkansız bir heyecanın içindeyiz. Uzun ve zorunlu bir aradan sonra okullarımız tüm kademelerde haftanın beş günü tam zamanlı olarak eğitim verecek. Bunun için bütün hazırlıklarımız tamam. Hedefimiz sağlık koşulları aksini gerektirmediği sürece yüz yüze eğitime devam etmek.

            Öğrencilerimize bilgi ve emekleriyle ışık, yürekleriyle rehber, davranışlarıyla örnek olan öğretmenlerimiz, öğretmenlerimize deneyimleriyle liderlik eden yöneticilerimiz;  teknik, sağlık ve yardımcı hizmetlerdeki çalışma arkadaşlarımızla yeni eğitim öğretim yılına hazırız. Her zaman olduğu gibi sağlığı önceleyerek okullarımızda eğitim öğretimi gerçekleştireceğiz.

            Sevgi, umut ve işimizi en iyi şekilde yapma gayreti tüm eğitim öğretim yılı boyunca kılavuzumuz olacak. Ülkemizin büyük hedeflerine ulaşma yolunda omzumuzdaki büyük sorumluluk, azim ve kararlılığımızı pekiştirecek. Bizlere duyulan güven, verilen destek en büyük güç kaynağımız olacak. Bu konuda özellikle velilerimizden ricam bize güvenmeleri ve evlatlarını gönül rahatlığıyla bizlere emanet etmeleridir. Onları hep birlikte çalışarak, birbirimize güvenerek en iyi ve güzel şekilde yetiştireceğiz.

            Çocuklarımıza, öğretmenlerimize, velilerimize ve bütün eğitim camiamıza yeni eğitim öğretim yılında sağlıklı, başarılı ve huzur dolu çalışmalar diliyorum.

                                                                                                          Yasin TEPE

                                                                                                   İl Millî Eğitim Müdürü

Pancarlı Mahallesi Ketayün Büyükbeşe Sokak No 8 Şehitkamil / GAZİANTEP - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.