GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Yasin Tepe'nin Eğitim Öğretim Açılış Mesajı.

İl Müdürümüz Yasin Tepe'nin Eğitim Öğretim Açılış Mesajı.

İl Müdürümüz Yasin Tepe'nin Eğitim Öğretim Açılış Mesajı.

Sevgili öğrenciler,

31 Ağustos'ta okullarımız uzaktan eğitimle açıldı. Gönül isterdi ki her sene olduğu gibi bu sene de okul bahçesinde buluşabilelim ancak hepimizin sağlığı için ders zilimiz EBA'da çaldı. Coşkunuzu hiç kaybetmeden  okullarımızdan yükselen İstiklâl Marşı'mıza evlerinizden eşlik ettiniz; defterinizi kitabınızı hazırlayıp derslerinize başladınız. Hepinize gönülden teşekkür ediyorum.

  Bildiğiniz gibi yüz yüze eğitim başlangıcı olarak 21 Eylül belirlenmişti. Fakat her zaman ilk sıraya koyduğumuz sağlığımız için 21 Eylül'de  yüz yüze eğitim öğretime  sadece  okul öncesi ve ilkokul birinci sınıf öğrencilerimizle başlıyoruz. Okullarınızı ne kadar özlediğinizi bildiğim gibi bu süreçte henüz okul hayatını hiç tecrübe etmemiş kardeşlerinize verdiğimiz önceliği de anlayışla karşılayacağınızı ve tedbirlere uymaya devam ederek bu süreci en kısa sürede atlatmamıza yardım edeceğinizi biliyorum. 

   Değerli  veliler,

Yüz yüze eğitime başlayacağımız gruplarımız için okullarımızda Sağlık Bakanlığımız ve Bilim Kurulunun rehberliğinde her türlü tedbiri aldık. Seyreltilmiş sınıflarımız, eğitim programımız, sosyal mesafeye riayet ederek oynayacakları temassız oyunlarımız, titizlikle çalışılmış uyum haftası içeriklerimiz okullarımızda öğrencilerimizi bekliyor. Bu sürecin en başından beri hiç esirgemediğiniz desteğinize bir kez daha talibiz. Henüz okuma yazma bilmeyen ve okullarına kavuşma heyecanını yaşayan yavrularımıza da  selamlarımı, sevgilerimi ve hoş geldiniz dileklerimi sizlerin aracılığıyla iletiyorum. 

  Kıymetli öğretmenlerimiz,

Bu süreci sizlerin özveri ve gayretiyle omuzladık, omuzlamaya devam edeceğiz. Topyekün mücadelemize verdiğiniz destek, gözlerinizdeki ışık ve heyecan hepimize güven veriyor. Yüz yüze eğitime başladığımız bu yeni dönemde de herbirinize ayrı ayrı teşekkürlerimi ve iyi dileklerimi sunuyorum.

  Şu an tek ve en büyük gayemiz evlatlarımızı sağlıkla okullarıyla buluşturabilmek ve 21 Eylül'de okula başlayacak çocuklarımızı güvenle karşılamak.      Öğretmenlerimiz, okullarımız, tüm dikkatimiz ve heyecanımızla buna hazırız.

   İyi dersler öğretmenim, hoş geldiniz çocuklar!

Pancarlı Mahallesi Ketayün Büyükbeşe Sokak No 8 Şehitkamil / GAZİANTEP - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.