GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Yasin Tepe'nin 2021 -2022 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Tatili Mesajı

İl Müdürümüz Yasin Tepe'nin 2021 -2022 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Tatili Mesajı

İl Müdürümüz Yasin Tepe'nin 2021 -2022 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Tatili Mesajı 

Sevgili çocuklar,

Bu eğitim öğretim dönemi, şartları itibariyle daha çok çaba harcamamız için zorlayıcı olsa da, çabamız eğitim olduğu için bu kıymetli amacın paydaşları olarak tüm zorlukların üstesinden gelmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu süreçte daha dikkatli ve birbirimize mesafeli olsak da yüz yüze ve bir arada olmak hepimize güç verdi. Sizler için yaptığımız ve yapmanın hayalini kurduğumuz nice çalışmalara fikirlerinizle ilham ve umut oldunuz. Gayretiniz ve emekleriniz için hepinize teşekkür ederim. Biliyoruz ki alacağınız karneler, sizin gibi parlak bir gençliği tam anlamıyla yansıtmayacaktır ama geleceğimizin sizin ellerinizde olmasına güvenle, hepinize benden canı gönülden pekiyi! 

Çocuklar, şimdi biraz dinlenme vakti. Kendini anlamanın, tanımanın, ifade edebilmenin en güzel yolu kitaplardır, bolca okuyun. Tabi bir de göreviniz var ki bu en önemlisi: bol bol eğlenin! Aileniz ve arkadaşlarınızla geçireceğiniz her anın ve yaşamın tadını çıkarın.

Bizler, ikinci dönemin başlamasını iple çekerek ve sizlerle geçireceğimiz yeni zamanların, atılacağımız yeni maceraların hasreti ile sizleri okullarımızda bekliyor olacağız. Hepinize iyi tatiller dilerim.

 

       Yasin TEPE

İl Millî Eğitim Müdürü

Pancarlı Mahallesi Ketayün Büyükbeşe Sokak No 8 Şehitkamil / GAZİANTEP - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.