GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE, Pakize Kemal Öğücü Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE, Pakize Kemal Öğücü Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/20205440_8.jpg)
HAREKET EN GÜZEL YERDEN ; ÖĞRETMENİN YÜREĞİNDEN BAŞLADI İl Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE, Pakize Kemal Öğücü Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenler odasında öğretmenlerle bir süre sohbet eden İl Müdürümüz Yasin TEPE; "2023 Eğitim Vizyonu" doğrultusunda ilimizde yapılacak çalışmalar, TEKNOFEST , 100. Yıl Etkinlikleri ve akademik başarı ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. #TEKNOFEST #buyüzdengaziantep