GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE' nin katılımlarıyla, "Gazi Şehrimizin Kurtuluşunun 100.yılı" ve "Teknofest Gaziantep" etkinlikleri kapsamında okul müdürleriyle Nizip'te bir toplantı gerçekleştirildi.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE' nin katılımlarıyla,](/meb_iys_dosyalar/2020_02/11231658_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE' nin katılımlarıyla, "Gazi Şehrimizin Kurtuluşunun 100.yılı" ve "Teknofest Gaziantep" etkinlikleri kapsamında okul müdürleriyle Nizip'te bir toplantı gerçekleştirildi.