GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CENGİZ METE, TEOG SINAVINA GİRECEK TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLEDİ.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CENGİZ METE, TEOG SINAVINA GİRECEK TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLEDİ.

      Yoğun bir çalışma döneminin ardından 26-27 Nisan 2017 Çarşamba-Perşembe  günleri Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG-2) Sınavı’na gireceksiniz. Emeklerinizin karşılığını alacağınıza inanıyor ve diliyorum.Girecek olduğunuz sınav çalışmalarınızın değerlendirileceği bir vasıta olacak. Kendinize güvenin ve başaracağınıza inanın.

       Sınav başarısının, tek başına hayat başarısı olmadığı da unutulmamalıdır. Başarı ya da başarısızlığı,her şeyin başlangıcı ya da her şeyin sonu, olarak görmek eğitim sürecinin doğru yorumlanamadığını gösterir. Öğrencilerimizin milli manevi değerlerimize sahip çıkan ahlaklı, saygılı, donanımlı, vatana, millete hayırlı gençler olarak yetişmesi iftihar sebebimizdir. Onların hem sınavlarda, hem hayatın her alanında başarı göstermelerini arzu ediyoruz.

        Değerli Veliler;
       Çocuklarımız bizim yarınlarımızdır. Çocuklarımızın başarılı olmasında en büyük görev anne ve babaya düşmektedir. Öğrencilerin uzun çalışma maratonu sonunda TEOG Ortak Sınavlarında başarılı olmaları en büyük dileğimizdir. Ebeveynler olarak  bizlerin kimi zaman sergilediğimiz yanlış tutum ve davranışlar, onların var olan kaygı ve heyecanlarını daha da artırmaktadır. Bu nedenle ,sizlerden daha anlayışlı , sabırlı ve şefkatli olmanızı bekliyoruz .
 
        Yarınlarımızın teminatı sevgili öğrenciler;
        İnanıyoruz ki, sizler hazırlandığınız bu sınavı en güzel şekilde geçerek başarılı olacaksınız. Sizlerden beklentimiz iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan, milli ve manevi değerlerine bağlı bir insan olmanızdır. Gireceğiniz sınavda sizlere başarılar diliyorum.
         

       Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG-2) Sınavı’nagirecek olan öğrencilerimizi yetiştiren yönetici ve öğretmenlerimize de emeklerinden ,velilerimize  de ilgilerinden dolayı  teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

 

İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil/GAZİANTEP - 0342 231 10 58 - 0342 230 80 02 - 0342 231 33 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.