GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Mete , Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Mete , Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2018_09/11111327_41442497_332938960617001_6788585029854298112_o.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Mete , Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.
Nizip Atatürk İlkokulu, Nizip Ali Alkan Ortaokulu ve Karkamış Elifoğlu Köyümüzde bulunan İlkokul ve Ortaokulumuzu ziyaret eden İl Müdürümüz; hem uyum eğitimleri başlayan öğrencilerimizin heyacanlarına ortak oldular hem de öğretmenlerimize sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı dilediler.