GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2017_12/06125843_IMG_68181.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE, gerçekleştirdiği okul ziyaretleri kapsamında bugün Nuriye Zekeriya Kına okulunu ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında okul öğretmenlerimiz ile hasbihal eden Sayın Cengiz METE, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında tüm öğretmenlerimize başarılar dilediler.