GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI FATMA ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz METE, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma ŞAHİN’i makamında ziyaret etti.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI FATMA ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ

            İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE  ekonomide, sanayide, ticarette marka bir şehir haline gelmiş olan ilimizi eğitim alanında da başarıları yakalayan bir şehir haline getirmek için eğitimin en önemli paydaşlarından birisi olan Büyükşehir Belediyesine bu zaman kadar eğitime vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür etti ve ilimizin bundan sonraki eğitim faaliyetlerinde de Büyükşehir Belediyesi ile çalışmaktan mutluluk duyacağını dile getirdi.

 

            Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma ŞAHİN Büyükşehir Belediyesi olarak eğitim ve öğretime her zaman destek verdiklerini belirterek, çocuklarımızın eğitimi için Gaziantep Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak birçok projeyi hayata geçirdiklerini ifade etti. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma ŞAHİN Büyükşehir Belediyesi olarak yeni projelerde birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacağını dile getirirken İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE’ye yeni görevinde başarılar diledi. 

29-03-201629-03-201629-03-2016

İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil/GAZİANTEP - 0342 231 10 58 - 0342 230 80 02 - 0342 231 33 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.