GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe'nin Yıl Sonu Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe'nin Yıl Sonu Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe'nin Yıl Sonu Mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz,

Büyük bir coşku ve heyecanla başladığınız 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılını verimli bir şekilde tamamlayıp karnelerinizi aldınız. Eğitim yılı boyunca çok çalıştınız, çok yoruldunuz ve dinlenmeyi hak ediyorsunuz. Yaz tatilinizi hem dinlenerek hem de çeşitli sanatsal, sportif ve kültürel etkinliklerle dolu dolu geçirebilirsiniz. Bol bol kitap okuyun, bir müzik aletini çalmayı öğrenin, kırlara çıkın, doğanın asil müziğini dinleyin, doyasıya gülün ve eğlenin... Arkadaşlarınızı, akrabalarınızı ziyaret ederek onlarla sohbet edin ve keyifli vakitler geçirin... Nihayetinde tatili kendinizi yenilemek, yeni beceriler kazanmak için en güzel şekilde değerlendirin.

 

Saygıdeğer Velilerimiz,

Eğitim- öğretim yılı boyunca sizlerin de en az öğrencilerimiz kadar yorulduğunuzu ve çaba harcadığınızı biliyoruz. Her çocuk eşsiz bir dünyadır. Çocuğunuzu başka çocuklarla kıyaslamayın asla. Eksik oldukları alanlarda çocuğunuzu destekleyin, yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olun,  onlara rehberlik edin ve onları geliştirecek öğrenme ve geliştirme fırsatları yaratmaya çalışın. Çocuklarınızı sosyal yaşam becerilerini geliştirebilmeleri ve iyi birer insan olmaları için destekleyin ve tatili bunun için en güzel şekilde değerlendirmeye bakın. 

 

Değerli Öğretmenlerimiz,

Büyük bir heyecan ve umutla başladığımız ve oldukça verimli geçirdiğimiz eğitim- öğretim yılını huzur ve mutluluk içinde tamamlamış bulunuyoruz. Yıl boyunca gerçekleştirdiğiniz faaliyetlerle ilimizin başarı seviyesinin arttırılmasında ve çocuklarımızın gelişiminde gösterdiğiniz gayret ve özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırabileceğiniz, kendinizi yenileyebileceğiniz sağlıklı ve mutlu bir tatil diliyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerlesevgili öğrencilerimizi, değerli meslektaşlarımızı ve saygıdeğer velilerimizi kutluyor, tüm eğitim camiamıza iyi tatiller diliyorum.

 

      Yasin Tepe

İl Millî Eğitim Müdürü

Pancarlı Mahallesi Ketayün Büyükbeşe Sokak No 8 Şehitkamil / GAZİANTEP - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.