GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe'nin LGS kapsamında merkezi sınava girecek 8.sınıf öğrencilere mesajı:

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe'nin LGS kapsamında merkezi sınava girecek 8.sınıf öğrencilere mesajı:

HAYDİ KAHRAMANLAR!

Sevgili 8.sınıf öğrencilerimiz,


Yarın, geleceğiniz için bir adım daha atacak ve LGS'ye gireceksiniz. Heyecanınızı paylaşıyor ve bu süreçte her birinizin birer kahraman olduğunu  unutmamanızı istiyorum. Hayatı ve sınavı eve sığdırdınız, evlerinizde kaldınız fakat derslerinizden, öğretmenlerinizden hiç kopmayarak zoru ve güzeli başardınız. Bu yüzden, sınav sonucunuz ne olursa olsun hepinizi şimdiden kutluyorum.

  Tıpkı sizin gibi biz de derslerimize iyi çalıştık ve sizin için her türlü tedbiri aldık. Sınıflarınızı dezenfekte ettik, maske ve el dezenfektanlarınızı okullara ulaştırdık, sosyal mesafenizi koruyabileceğiniz yeterli alanlar oluşturduk. Size ise kurallara ve görevli öğretmenlerinizin yönlendirmelerine eksiksiz uymak kaldı. Bunu da başaracağınıza; kendinizi, arkadaşlarınızı ve tüm ülkeyi koruyacağınıza inancım tam. Bugüne kadar hepimize çok güzel örnek oldunuz, sınavda daha da dikkatli olacağınıza güveniyorum. Unutmayın, sizler bizim umudumuz ve kahramanımızsınız.
  
Değerli velilerimiz,


Bu sene evlerimizi birer eğitim yuvasına çevirirken, evlatlarımızı sınava hazırlarken en büyük destekçimiz oldunuz. Sınavı sağlıkla tamamlayabilmek için hepinizden ricam öğretmenlerimizin yönlendirmelerine uymanızdır. Çocuklarımız hepimize emanet. Bir diğer ricam ise bu sınavın bir başlangıç olduğunu unutmadan sonuç ne olursa olsun  yavrularımıza her koşulda kendilerini değerli hissettirmenizdir.

   Bir kez daha hepimiz için sağlıklı ve güzel bir sınav olmasını temenni ediyor, öğrencilerimize başarılar, görevli öğretmenlerimize kolaylıklar diliyorum.

 

                                                                                                                                                Yasin Tepe

                                                                                                                                         İl Millî Eğitim Müdürü

Pancarlı Mahallesi Ketayün Büyükbeşe Sokak No 8 Şehitkamil / GAZİANTEP - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.