GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe ve İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü AR-GE ve Projeler Daire Başkanı Ahmet Tarık Çakır, İnşaat ve Emlak Hizmetleri Birimimiz ile Değerlendirme Toplantısı Yaptılar.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe ve İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü AR-GE ve Projeler Daire Başkanı Ahmet Tarık Çakır, İnşaat ve Emlak Hizmetleri Birimimiz ile Değerlendirme Toplantısı Yaptılar.](/meb_iys_dosyalar/2024_07/17114407_126b.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe ve İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü AR-GE ve Projeler Daire Başkanı Ahmet Tarık Çakır, İnşaat ve Emlak Hizmetleri Birimimiz ile değerlendirme toplantısı yaptılar. GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ