GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe ve Beraberindeki Öğretmenler, 24 Kasım Öğretmenler Günü Münasebeti ile Valimiz Sn. Kemal Çeber'i Ziyaret Etti.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe ve Beraberindeki Öğretmenler, 24 Kasım Öğretmenler Günü Münasebeti ile Valimiz Sn. Kemal Çeber'i Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2023_11/21143332_6.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe ve beraberindeki öğretmenler, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebeti ile Valimiz Sayın Kemal Çeber'i ziyaret ettiler. Hüsnükabullerinden ötürü Sayın Valimize teşekkür ederiz. VALİLİK