GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Şehitlik Mertebesi ile Hakk'a Yürüyüşünün 104. Yıl Dönümünde Şahin Bey'i Anma Programı'na Katıldı.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Şehitlik Mertebesi ile Hakk'a Yürüyüşünün 104. Yıl Dönümünde Şahin Bey'i Anma Programı'na Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2024_03/29134550_154b.jpg)
Tarih, 28 Mart 1920'den ünlüyor: Bakışı ve yumruğu şahin bir yiğit, hâlâ Gaziantep'i bekliyor... İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Şehitlik Mertebesi ile Hakk'a Yürüyüşünün 104. Yıl Dönümünde Şahin Bey'i Anma Programı'na katıldı.
ŞAHİNBEY ANITI