GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Şahinbey İlçe Millî Eğitim Müdürü Cemal Gülistan ve Şehitkâmil İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı ile Değerlendirme Toplantısı Yaptı.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Şahinbey İlçe Millî Eğitim Müdürü Cemal Gülistan ve Şehitkâmil İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı ile Değerlendirme Toplantısı Yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2024_02/28150133_116.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Şahinbey İlçe Millî Eğitim Müdürü Cemal Gülistan ve Şehitkâmil İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı ile değerlendirme toplantısı yaptı. GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ