GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Şahinbey Belediyesinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için organize ettiği Okuyan Çocuk Şenliği alanını ziyaret etti.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Şahinbey Belediyesinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için organize ettiği Okuyan Çocuk Şenliği alanını ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2023_05/03113447_FufcZEfX0AACV3V.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Şahinbey Belediyesinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için organize ettiği Okuyan Çocuk Şenliği alanını ziyaret etti.
ŞAHİNBEY KONGRE VE SANAT MERKEZİ