GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz ile Gündem Maddesi Başta LGS Kapsamında Yapılacak Merkezî Sınav Olmak Üzere Değerlendirme Toplantısı Yaptı.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz ile Gündem Maddesi Başta LGS Kapsamında Yapılacak Merkezî Sınav Olmak Üzere Değerlendirme Toplantısı Yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/31093805_77b.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, ilçe millî eğitim müdürlerimiz ile gündem maddesi başta kapsamında yapılacak merkezî sınav olmak üzere değerlendirme toplantısı yaptı. GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ