GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Metin Kılıçparlar, hayırsever eğitim gönüllüleri Nurel Taner ve Enver Taner "Nurel-Enver Taner Anaokulu"nu ziyaret ettiler.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Metin Kılıçparlar, hayırsever eğitim gönüllüleri Nurel Taner ve Enver Taner](/meb_iys_dosyalar/2023_08/01144944_7a.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Metin Kılıçparlar, hayırsever eğitim gönüllüleri Nurel Taner ve Enver Taner "Nurel-Enver Taner Anaokulu"nu ziyaret ettiler.