GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe; İl, İlçe MEM Yöneticileri ile 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Programı'na Katıldı.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe; İl, İlçe MEM Yöneticileri ile 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Programı'na Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2024_07/17113903_124d.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe; il, ilçe MEM yöneticileri ile 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Programı'na katıldı. Menfur kalkışma, sarsılmaz imanın üstünlüğü ile neticelendi. Sela sesi, hainlerin çağrısına galip geldi.15 Temmuz Demokrasi Meydanı